Obroża elektryczna na pilota
Elektryczne obroże służące do celów treningowych składają się z pilota, który umożliwia wysyłanie komend na odległość i obroży współpracującej z nadajnikiem zakładanej psu. Najbardziej popularne zestawy umożliwiają wydawanie komend na odległość do 400 - 500 metrów. Takie parametry pozwalają zapewnić psu wystarczającą ilość swobody w naturalnych warunkach tj. w otwartym terenie. Większość obroży działa na zasadzie impulsu elektrycznego. Bardziej zaawansowane obroże dysponują zasięgiem nawet ponad jednego kilometra i umożliwiają zastosowanie również do celów profesjonalnych (tresura psów, myślistwo itp.). W niektórych bardziej zaawansowanych systemach pilot umożliwia obsługę większej ilości obroży: od dwóch do czterech. Dobre obroże treningowe posiadają funkcję ostrzegania dźwiękowego i odpowiednią ilość poziomów impulsów korekcyjnych. Najwyższe modele obroży elektrycznych dysponują również programowalną funkcją booster, która pozwala na szybkie wysłanie impulsu "zatrzymującego" o wyznaczonym poziomie odpowiednim dla danego psa.
Bardziej zaawansowane obroże dysponują zasięgiem nawet ponad jednego kilometra i umożliwiają zastosowanie również do celów profesjonalnych (tresura psów, myślistwo itp.).
Bardziej zaawansowane obroże dysponują zasięgiem nawet ponad jednego kilometra i umożliwiają zastosowanie również do celów profesjonalnych (tresura psów, myślistwo itp.).

Tresura pupila z elektronicznymi systemami treningowymi to innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą poświęcić czas na szkolenie swojego pupila. Przy zakupie odpowiedniego zestawu należy jednak wybierać sprzęt uznanych producentów i unikać okazjonalnych ofert taniego sprzętu nieznanego pochodzenia sprzedawanych bez odpowiednich certyfikatów CE i instrukcji w języku polskim. Wybierając sprzęt warto sprawdzić oferty kilku marek i dopasować system dokładnie do własnych potrzeb gdyż na rynku można wybrać obecnie z bardzo bogatej oferty kilku producentów, którzy swoje systemy projektują pod konkretne wymagania: duże rasy psów czy gęsta sierść i podszerstek.
Żródło:
Komentarze (0)
Brak komentarzy do tego artykułu

Dodaj nowy wątek

Temat:
Treść:
Autor: Napisz wynik działania: 2minusplus 3 =
Walczymy ze spamem w komentarzach. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteœ robotem :)
Jesteś niezalogowany. Zaloguj się lub zarejestruj i zyskaj dostęp do zaawansowanych funkcji portalu zupełnie za darmo!
POLECAMY POLECAMY POLECAMY
Ogrodzenia elektryczne PASTUCHY
Artykuły na temat:
Pastuchy- ogrodzenia elektryczne
Stosowanie ogrodzeń elektrycznych- korzyści
Elementy ogrodzenia elektrycznego
Typy ogrodzeń elektrycznych
Budowa pastucha elektrycznego
Przeznaczenie ogrodzeń elektrycznych
Niewidzialne ogrodzenia dla psa
Niewidzialne ogrodzenie dla psa
Ogrodzenia elektryczne dla kota
Obroża przeciw szczekaniu, antyszczekowa
Obroża elektryczna na pilota
Odszkodowanie za szkody łowieckie
Elektryczny pastuch
Mocny pastuch elektryczny
Pastuch na dziki
Pastuch na wydry (ochrona stawów)
Pastuch na bobry
Ogrodzenia przemysłowe
Siatka Ogrodzeniowa
Panele Ogrodzeniowe
Siatka Leśna
Drut Kolczasty
Siatka Zgrzewana
Concentriny i zasieki z drutu ostrzowego
Odstraszacze
Odstraszacze do samochodu
Odstraszacze kun
Odstraszacze kretów
Odstraszacze myszy, szczurów
Odstraszacze ptaków
Odstraszacz dzikiej zwierzyny
Pułapki
Pułapki na kuny
Pułapki na krety
Informacje dodatkowe
Regulamin