Panele Ogrodzeniowe
      Panele ogrodzeniowe są bardzo wytrzymałe, przez to znajdują zastosowanie w przemyśle jako klatki ochronne, różnorodne ogrodzenia firm oraz terenów przydatnych (np. ogródki). Świetnie nadają się do ogrodzenia boisk i stadionów sportowych, obiektów publicznych, placów zabaw oraz terenów zielonych jaki i zarówno domków letniskowych i działek rekreacyjnych.
      Panele ogrodzeniowe powinny być wykonane z najwyższej jakości stali, pokrytej wysokotechnologiczną powłoką antykorozyjną, która zapewnia długoletnie użytkowanie danego ogrodzenia bez konieczności późniejszej konserwacji.
      Przeróżny rodzaj oraz wysokość dostępnych na rynku paneli ogrodzeniowych, pozwala na dopasowanie wyglądu ogrodzenia do naszych potrzeb.

      Jeden z najlepszych systemów panelowych dostępnych na rynku do ogrodzenia domów, posesji i firm to ogrodzenia panelowe Fortis Premium. Bardzo wytrzymałe. Wszystkie elementy montażowe do tego ogrodzenia są pokryte podwójną powłoką antykorozyjną. Powłoka cynkowa jest bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym, natomiast warstwa poliestrowa nadaje efektownego wyglądu i oczywiście podobnie jak warstwa cynku przedłuża trwałość naszego ogrodzenia.

      Panele ogrodzeniowe wykonywane są także z drutów ocynkowanych lub ocynkowanych i malowanych proszkowo. Grubość drutów stosowanych do produkcji paneli ogrodzeniowych mogą być np. następujące fi 4 mm oraz fi 5mm. np. ogrodzenie panelowe FOX wykonane jest z drutu o średnicy 4 mm. Wszystkie elementy ogrodzenia FOX tzn. panele, słupki i elementy montażowe pokryte są warstwą cynku w procesie cynkowania ogniowego.

      Panele ogrodzeniowe montujemy na słupach o profilu zamkniętym lub kształtowniku za pomocą dostępnych na rynku akcesorii. Ogrodzenie panelowe charakteryzuje się łatwym oraz szybkim montażem.

Panele ogrodzeniowe
Panele ogrodzeniowe
      Decydując się na postawienie panelowego ogrodzenia nie możemy zapomnieć o bramkach oraz furtkach, które są jego częścią integralną. Istnieją bramy przesuwne, dwuskrzydłowe oraz furtki.
      Bramy przesuwne samonośne idealnie nadaje się do zamknięcia wyjazdów obiektów przemysłowych, placów zabaw, hal magazynowych oraz posesji domów prywatnych. Bramy ogrodzeniowe dwuskrzydłowe są alternatywą do bram przesuwnych. Furtki i słupki są integralną częścią systemów paneli ogrodzeniowych.
Żródło:
Komentarze (0)
Brak komentarzy do tego artykułu

Dodaj nowy wątek

Temat:
Treść:
Autor: Napisz wynik działania: 1minusplus 1 =
Walczymy ze spamem w komentarzach. Spam generują roboty. Rozwiązanie powyższego działania przekonuje nas że nie jesteœ robotem :)
Jesteś niezalogowany. Zaloguj się lub zarejestruj i zyskaj dostęp do zaawansowanych funkcji portalu zupełnie za darmo!
POLECAMY POLECAMY POLECAMY
Ogrodzenia elektryczne PASTUCHY
Artykuły na temat:
Pastuchy- ogrodzenia elektryczne
Stosowanie ogrodzeń elektrycznych- korzyści
Elementy ogrodzenia elektrycznego
Typy ogrodzeń elektrycznych
Budowa pastucha elektrycznego
Przeznaczenie ogrodzeń elektrycznych
Niewidzialne ogrodzenia dla psa
Odszkodowanie za szkody łowieckie
Elektryczny pastuch
Mocny pastuch elektryczny
Pastuch na dziki
Pastuch na wydry (ochrona stawów)
Pastuch na bobry
Ogrodzenia przemysłowe
Siatka Ogrodzeniowa
Panele Ogrodzeniowe
Siatka Leśna
Drut Kolczasty
Siatka Zgrzewana
Concentriny i zasieki z drutu ostrzowego
Odstraszacze
Odstraszacze do samochodu
Odstraszacze kun
Odstraszacze kretów
Odstraszacze myszy, szczurów
Odstraszacze ptaków
Odstraszacz dzikiej zwierzyny
Pułapki
Pułapki na kuny
Pułapki na krety
Informacje dodatkowe
Regulamin